Wyszukiwarka

Typ transakcji:

Rodzaj nieruchomości:

Lokalizacja:

Ulica:

Numer oferty:

Forma własności:

Typ domu:

Typ budynku:

Typ działki:

Typ lokalu:

Typ obiektu:

Materiał:

Woda:

Gaz:

Elektryczność:

Kanalizacja:

Ogrzewanie:

Kształt działki:

Dostawca internetu:

Przeznaczenie:

Droga dojazdowa:

Liczba pięter:

od do

Rok budowy:

od do

Liczba pokoi:

Liczba pomieszczeń:

od do

Piętro:

od do

Cena (zł):

od do

Cena za m² (zł):

od do

Powierzchnia m2:

od do

Powierzchnia działki m2:

od do

Szarokość działki (m):

od do

Długość działki (m):

od do

Miejsca parkingowe:

od do

Liczba lini telefonicznych:

od do

Piwnica

Meble

Internet

Klimatyzacja

Osiedle zamknięte

Bez prowizji

Zgłoś czego szukasz Zgłoś nieruchomość Notes

Ozonowanie

Szanowni Państwo,
W ofercie naszej firmy znajdują się również usługi profesjonalnego OZONOWANIA często stosowana przez właścicieli czy najemców mieszkań do skutecznej neutralizacji i usuwania nieprzyjemnych zapachów i dezynfekcji. Stosowana również i zalecana przez lekarzy specjalistów w pomieszczeniach, w których przebywają osoby z problemami alergologicznymi.  Ta nowoczesna metoda  usuwa i neutralizuje między innymi wszelkie :
- BAKTERIE,
- WIRUSY,
- ZARODNIKI
- PLEŚNIE
- GRZYBY
- PYŁKI
- ROZTOCZA
Stosowana w mieszkaniach domach sklepach, magazynach i również w samochodach. Dla porównania, działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru ! Ozon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych.

O OZONOWANIU.
Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.
Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów.
Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda, która nie tylko odkazi dom czy mieszkanie w którym przebywasz ale pozwoli Ci pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów z Twojego otoczenia. Ozonowanie jest metodą bezpieczną, a jej główną zaletą jest fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich maskowanie.
Ozonowanie powietrza, obok ozonowania wody, dzięki swej skuteczności, staje się ostatnio jedną z najbardziej popularnych metod dezynfekcji. Zalety ozonu jako silnego utleniacza szeroko wykorzystuje branża motoryzacyjna. Ozonator umożliwia odgrzybianie klimatyzacji samochodowej i dezynfekcję całego wnętrza samochodu.

JAKIE SUBSTANCJE USUWA OZON
Ozonowanie skutecznie niszczy pleśnie, grzyby i ich zarodniki, bakterie, wirusy, roztocza kurzu domowego a także nieprzyjemne zapachy w tym dymu papierosowego. Ozon neutralizuje również toksyczne substancje budowlane oraz pyłki kwiatowe.

1.    GRZYBY I PLEŚNIE
Grzyby są powodem zapleśnienia ścian i zapachu stęchlizny. Wywołują też różne choroby w organizmach ludzi, zwierząt i roślin. Zagrzybienie jest najczęstszym powodem nieprzyjemnych zapachów z układów klimatyzacji. Ozon niszczy nie tylko same grzyby, ale również zarodniki i formy przetrwalnikowe skutecznie neutralizując zapachy przez nie wytwarzane.

2.    ZAPACHY POCHODZENIA ORGANICZNEGO I NIEORGANICZNEGO
Ozonowanie usuwa zapachy pochodzenia organicznego i nieorganicznego ( w tym również zapach dymu tytoniowego) niszcząc lotne cząstki, które przenoszą zapachy. Ozon nie kryje nieprzyjemnych zapachów lecz je usuwa. Odór papierosowy zawiera kilka tysięcy związków chemicznych - ozon powoduje, że utleniają się one do związków prostszych, mniej szkodliwych i nie posiadających ostrego zapachu.

3.    DROBNOUSTROJE
Bakterie i wirusy są powodem wielu zakażeń i chorób. Działanie bakterii jest przyczyną rozkładu produktów spożywczych, które wydzielają przy tym nieprzyjemną woń. W zetknięciu z ozonem bakterie, wirusy i ich przetrwalniki ulegają zniszczeniu nie powodując więcej zagrożenia.

4.    ROZTOCZA
Roztocza należą do saprofitów, czyli organizmów odżywiających się martwą i złuszczoną materią organiczną. Roztocza występują więc tam, gdzie najczęściej przebywamy. Mogą być przyczyną ataków astmy czy alergii. Już niewielkie stężenie ozonu powoduje śmierć roztoczy i przeciwdziała ich rozmnażaniu.

5.    PYŁKI KWIATOWE
Pyłki mogą powodować alergie, podrażnienia oczu, gardła czy nosa. Pod wpływem ozonu zawarte w pyłkach kwiatowych alergeny tracą swoje niepożądane właściwości.

6.    TOKSYCZNE SUBSTANCJE ZAWARTE W MATERIAŁACH BUDOWLANYCH
Są to związki szczególnie niebezpieczne przy długotrwałej inhalacji ich oparów, a niektóre z nich posiadają właściwości rakotwórcze. Ozon powoduje rozpad pierścienia węglowego substancji zawartych w rozpuszczalnikach, lakierach organicznych, klejach itp. - niweluje ich zapach i szkodliwe działanie na organizmy ludzi i zwierząt.

7.    INSEKTY I GRYZONIE
Regularne ozonowanie pozwala pozbyć się wszystkich insektów typu karaluchy, prusaki, pająki, mole oraz gryzoni typu myszy, szczury (insekty i gryzonie wyczuwając ozon opuszczają dane pomieszczenie).
8.    TLENEK WĘGLA (CZAD)
Tlenek węgla powstaje przy niecałkowitym spalaniu (na przykład gazu ziemnego). Jest to substancja bardzo niebezpieczna, silnie trująca, bezwonna. W kontakcie z ozonem czad utlenia się do znacznie mniej niebezpiecznego dwutlenku węgla.

CZY METODA OZONOWANIA JEST BEZPIECZNA
Ozon występuje w naturze. We wdychanym przez nas powietrzu jest go bardzo mało. Więcej znajduje się go w wysokich partiach atmosfery, zapewniając nam ochronę przed szkodliwym promieniowaniem.  Ozon jest dla nas szkodliwy ale tylko w wysokich stężeniach lub gdy wdychamy go przez dłuższy czas. Pomimo, że ozon w wysokich stężeniach jest toksyczny to ozonowanie jest metodą bezpieczną pod warunkiem, że jest przeprowadzana z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności. Dlatego ważne jest, żeby zabiegi ozonowania były wykonywane poprzez odpowiednio wyposażony i wyszkolony personel. Ozon ma bardzo intensywny zapach i jest wyczuwalny przez człowieka już na poziomie stężeń, które nie są jeszcze w stanie nam zaszkodzić. W momencie, gdy zostaje wytworzony przez ozonator i rozproszony w pomieszczeniu, ozon rozkłada się do czystego tlenu. Ozon więc, mimo swojej siły, nie jest trwały - wykonuje swoje zadanie i znika.

Z wyrazami szacunku
O 3 Agencja.


W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt
O 3 Agencja
Tel. +48 603 125 400, +48 607 851 815

bnc.wroclaw@poczta.fm
o3.agencja@poczta.fm
www.o3agencja.pl/ozonowanie
ul. Kowalska 79a
51-424 Wrocław